Oblíbené zákazníkem

Matrace AQUAFLEX A GELFLEX

Tato ortopedická matrace není obyčejnou matrací, kterých je na českém trhu velká spousta. Nevznikala lehce a je připravena ukázat všem, kteří si ji vyzkoušejí, jeden z velkých objevů, za kterým stojí „český rozum a zlaté české ručičky“. Jak už to bývá, na začátku mnoha velkých objevů stojí náhoda, osobní zkušenosti, nespokojenost s jinými výrobky anebo moudrost našich předků, kterou je potřebné pochopit, a s pomocí často i netradičních metod, ale zejména urputné vytrvalosti, naplno rozvinout a využít. To se přesně stalo v případě matrace.

Matrace s funkcí vznášivého spánku

Správně podpořená páteř bez ohledu na polohu snižuje vrtění a převalování se o 70% a tím tak dochází k prodloužení a zkvalitnění hluboké fáze spánku.

Optimálně rozložená podpora těla a dokonalé nadlehčení vašeho pohybového aparátu. Nedochází ke zhoršení krevního oběhu.

Další vlastnosti: dokonalá podpora těla, příjemné ležení bez rušivých tlakových bodů, uvolňující se teplo, hygienický povrch matrace a velká životnost.

Matrace Aquaflex - funkce vznášivého spánku

Výrobce / Patentová ochrana

Matrace Aquaflex - Patent

Ing. Pavel Kristek
IČ: 15934152
provoz 03
nám. T.G.M. 1096
534 01 Holice v Čechách
Telefon: +420 608 222 722

Výrobce si vyhrazuje právo konstrukčních změn matrace dle nejnovějších poznatků vývoje.

Výroba matrace Aquaflex a Gelflex je chráněna patentem číslo 284 956 a užitnými vzory 7529, 7918 a 7996.

74 dokonale funkčních lamel

Matrace aquaflex - lamelový rošt

Každá ze 74 lamel funguje samostatně a zároveň společně.

Jsou pečlivě vybrány z kvalitního přírodního jasanu.

Matrace je vhodná do každé postele

Matrace AquaFlex a Gelflex 80 x 200cm
Matrace AquaFlex a Gelflex 90 x 200cm

Pro dvoulůžka se používají z důvodů maximální funkčnosti matrace vždy dvě samostatné matrace.

Matrace aquaflex - rozměry

První ortopedická matrace, která vás zbaví bolesti zad

Matrace aquaflex - zbaví bolesti zad

Dokonalá podpora přirozeného zakřivení páteře. Matrace pozitivně působí na ty nejproblematičtější části Vašeho těla.

Doporučené spánkové polohy pro matrace AquaFlex a Gelflex

Matrace Aquaflex - doporučená poloha
Matrace Aquaflex - doporučená poloha
Matrace Aquaflex - poloha pro páry

Spánkové polohy

Trpíte nespavostí nebo patříte k chronickým spáčům? Ať tak či onak, jistě víte, že není nic příjemnějšího, než se zachumlat do peřin. I v těch nejmenších bytech postel představuje útočiště, kam se můžete kdykoliv uchýlit. Přesto mnohé z nás trpí nespavostí. Třeba to je tím, v jaké poloze usínáte nebo jakou máte matraci...

Pocitové zvykání na matraci Aquaflex a Gelflex

Vaše tělo může potřebovat několik dnů, než si na novou matraci zvykne. Platí to především v případech, kdy zvolíte materiálově jiný typ matrace, než na jaký jste byl doposud zvyklí.

GARANTUJEME Vám spokojenost. Matrace AQUAFLEX a GELFLEX využívá základních fyzikálních zákonů a je vyrobena z přírodních materiálů. Proto tento proces "zvykání" je do jisté míry urychlen pro každého člověka.

Již po 4 dnech se na své nové matraci budete cítit příjemně a Vaše tělo si na ni zvykne. Po 8 dnech se stane neoddělitelnou a přirozenou součástí Vaší ložnice.

Matrace aquaflex - Pocitové zvykání

Užívejte si života bez bolesti zad

Matrace aquaflex - život bez bolesti zad

Matrace se musí přizpůsobit Vám, ne Vy jí

Každý osmý člověk zná důvěrně bolest zad. Příčinou jejího vzniku je špatný životní styl, přetěžování určitých svalových partií, stres, ale také spánek na lůžku, které nedovolí páteři regenerovat.

Díky důmyslné konstrukci, se matrace AQUAFLEX a GELFLEX vrací do své původní polohy jen pozvolna a neklade zbytečný tlak na tělo. Krevní oběh není narušen, záda jsou prokrvena a nebolí.

Matrace Aquaflex a Gelflex nyní také s paměťovou pěnou

NOVINKA - AQUAFLEX LUX MEMORY

NYNÍ ZAKOUPÍTE MATRACI AQUAFLEX TAKÉ S PAMĚŤOVOU PĚNOU.

Paměťová pěna je moderní, technologicky vyspělý materiál, vyrobený z měkké visko-elastické pěny. Paměťová pěna se se ještě více přizpůsobí vašemu tělu a nevytváří na něj žádný tlak.

Matrace aquaflex z paměťové pěny

DOKONALÁ PODPORA ZAD

  

Dokonalá podpora Vašeho těla

Matrace aquaflex - podpora zad

Matrace je podporována dokonalým lamelovým roštem, který dokáže kopírovat individuální ergonomii Vašeho těla pomocí 74 bodů.

Princip a funkce matrace Aquaflex a Gelflex

Matrace Aquaflex se skládá ze dvou vodních válců, matrace Gelflex ze dvou gelových válců (1) a velkého počtu na nich napříč volně ležících, vzájemně spojených lamel (2), které tvoří rošt matrace. Na roštu je umístěna polyuretanová pěna (3), paměťová termopěna (4) a snímatelný potah (5), který je s roštem spojen suchým zipem (obrázek č. 1).

Matrace Aquaflex - Patent

Princip činnosti spočívá na změně styčné plochy mezi tvarově lehce poddajným válcem a tuhou lamelou při jejich vzájemném pohybu. Jednotlivé lamely roštu, na které působí tíha těla (G), jsou stěnou válce vytlačovány proti ležícímu tělu takovou sílou (F), jakou tíhou na ně tělo v jednotlivých místech působí a tím se dokonale přizpůsobí jeho tvaru.

Nastavení matrace Aquaflex a Gelflex na jakékoliv zatížení se tak děje automaticky. Bližší osvětlení funkce změny styčné plochy mezi válcem a lamelou je znázorněno na obrázcích 2,3,4 a 5.

Matrace aquaflex - podpora zad

Využití základů Archimedova zákona

Matrace AquaFlex a Gelflex podporuje Vaši páteř nejlepším způsobem.

V momentě, kdy se položíte na matraci AquaFlex nebo Gelflex, bude rošt vytlačen tak, že se matrace přizpůsobí přesně Vašemu tělu.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Archimédův_zákon

Získat aplikaci Adobe Flash Player