Aquaflex ..matrace, která se Vám dokonale přizpůsobí
Zdravotní matrace Aquaflex

nové převratné řešení v konstrukci matrací                           30-ti denní záruka vrácení peněz

  • Zdravotní ortopedická hydraulická matrace Aquaflex spojuje výhody vodní a klasické lamelové matrace.
  • Zaručuje vyvážené podepření těla ve všech jeho partiích , dokonalé přizpůsobení tvaru matrace ležícímu tělu a umožňuje, aby páteř byla v přirozené fyziologické poloze během spánku.
  • Je prodyšná a umožňuje dokonalé odvětrávání
  • Nepotřebuje elektrické vytápění, objem vodní náplně je jen 10 litrů a nevyžaduje tak zvláštní konstrukci postele.
  • Je určena pro všechny váhové kategorie, její váhové nastavení se děje automaticky.
  • Je vyrobena z antialergických materiálů a nemá žádné uzavřené prostory vhodné k množení roztočů. Splňuje zdravotní a ekologické požadavky moderní doby a je vhodná i pro osoby déle ležící.
  • Potah je z přírodní, chemicky neupravované bavlny a je lehce snímatelný.
  • Lze ji přizpůsobit teplotě v místnosti, má snadno vyjímatelné tepelné vložky.

 

Matrace Aquaflex se skládá ze dvou vodních válců (1) a velkého počtu na nich napříč volně ležících, vzájemně spojených lamel (2), které tvoří rošt matrace. Na roštu je umístěna polyuretanová pěna (3), tepelné vložky (4) a snímatelný potah (5), který je s roštem spojen suchým zipem (obrázek č. 1).

obrázek č. 1

obrázek č. 1

Princip činnosti spočívá na změně styčné plochy mezi tvarově lehce poddajným válcem a tuhou lamelou při jejich vzájemném pohybu. Jednotlivé lamely roštu, na které působí tíha těla (G), jsou stěnou válce vytlačovány proti ležícímu tělu takovou sílou (F), jakou tíhou na ně tělo v jednotlivých místech působí a tím se dokonale přizpůsobí jeho tvaru.

Nastavení matrace Aquaflex na jakékoliv zatížení se tak děje automaticky. Bližší osvětlení funkce změny styčné plochy mezi válcem a lamelou je znázorněno na obrázcích 2,3,4 a 5.

obrázek č. 2

obrázek č. 2

obrázek č. 3

obrázek č. 3

obrázek č. 4

obrázek č. 4

obrázek č. 5

obrázek č. 5

Matrace Aquaflex umožňuje, aby byla páteř při ležení na zádech v přirozeném fyziologickém tvaru a v poloze na boku rovná (pohled ze strany). Při změně zatížení matrace (obr. 6) nebo při jeho příčném posunu se zvětší pouze přetlak v jednotlivých válcích, což se neprojeví žádnou vnější změnou tvaru matrace ani jejím příčným pohybem. Tvar matrace je určen pouze tvarem těla.

obrázek č. 6

obrázek č. 6

Protože matrace Aquaflex nezpůsobuje žádné otlaky, otáčíte se při spánku jen velmi málo a do rána zůstáváte často v té poloze, kterou jste večer zaujali. To je velmi výhodné pro klidný spánek.

 

Pod snímatelným potahem jsou dvě antialergické tepelné vložky. Vyjmutím jedné nebo obou vložek můžete docílit dalších dvou stupňů tepelné regulace a přizpůsobit tak matraci teplotě v místnosti.

 

Velkou výhodou matrace Aquaflex proti běžným matracím je možnost snadného sundání potahu za účelem vyčištění. Tepelné vložky je možné prát v 30°C vodě. Voda ve vodních válcích je proti mikrobiálnímu znehodnocení dlouhodobě ošetřena přidáním přípravku s obsahem stříbra při jejich výrobě. Vodu není nutné po celou dobu životnosti matrace vyměňovat.

 

Pro umístění matrace Aquaflex do postele jsou potřeba na jejích stranách souvislé nosné plochy o šířce min. 20 cm. Podložky, které se dají položit na dřevěný rošt, jsou dodávány jako zvláštní příslušenství.Celková výška matrace Aquaflex je v klidové poloze 13 cm. U dvoulůžek se používají z důvodů nezávislosti dvě matrace.

obrázek č. 6

obrázek č. 6

 

Matraci Aquaflex si můžete nezávazně vyzkoušet v našem předváděcím centru v Praze 4 - Kunraticích.
Termín návštěvy si prosím rezervujte na tel. 608 060616

 

Cena matrací 90 x 200 cm, 80 x 200 cm a 85 x 195 cm je 2.990,- Kč. Ostatní rozměry se vyrábějí dle dohody na zakázku. Podložky pod vodní válce jsou dodávány jako zvláštní příslušenství. Cena za 1 pár je 300 Kč.

Pokud Vám matrace Aquaflex nebude vyhovovat, můžete ji do 30 -ti dnů od zakoupení bez udání důvodu vrátit a dostanete zpět celou prodejní cenu. Tato garance se nevztahuje na nestandartní rozměry matrace vyrobené na zakázku.

Na matraci Aquaflex poskytujeme záruku dle ustanovení Občanského zákoníku § 620, odst. 1 v délce 24 měsíců.
Na vodní válce poskytujeme prodlouženou záruku v délce 15 let.

Při zaslání na dobírku nebo za dovoz naším vozidlem v ČR účtujeme 290 Kč za matraci a 180 Kč za podložky. Zaslání matrace na Slovensko stojí 400 Kč. Osobní odběr v Praze 4-Kunraticích je zdarma. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Jsme plátci DPH.

OBJEDNÁVKA MATRACE ZDE      Matraci si můžete objednat též telefonicky na 608 060 616

 

obrázek č. 13

Výrobce:
Ing. Pavel Kristek
IČ: 15934152
provoz 03
nám. T.G.M. 1096
534 01 Holice v Čechách
Telefon: 608 222 722

Výrobce si vyhrazuje právo konstrukčních změn matrace dle nejnovějších poznatků vývoje.

Výroba matrace Aquaflex je chráněna patentem číslo 284 956 a užitnými vzory 7529, 7918 a 7996.

Kontaktní formulář.     Dotaz můžete zaslat také formou textové zprávy SMS

Jméno: E-mail: Telefon: Text dotazu/připomínky:
 

 

OBJEDNÁVKA MATRACE

© 1998-2013, ELA,   ELA je registrovaná ochranná známka
TOPlist